Zamów fotoksiążkę

Wybierz rodzaj oprawy i użyj konfiguratora by dopasować opcje do twoich potrzeb.

 

 

Co to jest Fotoksiążka

lps 37

Nowoczesny album zdęciowy w formie fotoksiążki. Nowe możliwości prezentacji zdjęć na całych stronach albumu ! Nieograniczone możliwości graficzne, dowolne tło, efekty i obramowanie kadżdego zdjęcia. Super estetyczna i atrakcyjna forma prezentacja Twoich zdjęć.

Wszystkie rozkładówki wywoływane są na minilabie – nasze laboratorium dysponuje jednymi z najbardziej docenianych minilabów Noritsu LPS-24PRO i QSS3701, docenianych głównie za najwyższą jakość wywoływanych zdjęć. Rozkładówki do fotoksiążki wywołujemy na papierch FUJI i Kodak, dodatkowo do wyboru mamy trzy róźne powierzchnie SILK, MAT i PEARL.

Zdjęcie przygotowane na rozkładówkach fotoksiążki, w ostatnim etapie trafiają w naszej firmie na introligatornie gdzie składany jest blok fotoalbumu a następnie całość oprawiana jest w jedną z wielu dostępnych w naszej ofercie okładek.

Dopełnieniem fotksiążki może być solidne pudełko które stanowić może również element ozdobny a w naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo również etui na CD/DVD z materiałów w które są oprawiane fotoalbumy.

Darmowy program do projektowania fotoksiążek

Stwórz w prosty sposób profesjonalną i atrakcyjną fotokisiążkę całkowicie za darmo ! Kliknij tutaj i pobierz darmowy program do projektowania fotoksiążek.

aem

Wzornik opraw fotoksiążek

wzornik2